Witamy w sklepie 1002 Drobiazgi!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0

Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego 1002.pl jest firma:
1002 Drobiazgi
Marzena Olejniczak
ul. Garncarska 2,
67-200 Głogów
NIP 693-182-54-67

Adres do korespondencji:
1002 Drobiazgi
al. Garncarska 2
67-200 Głogów

Numery rachunków bankowych:
(Inteligo) PKO BP:  50 1020 5558 1111 1508 1340 0003


Korzystanie z serwisu/sklepu 1002.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Dane Klientów sklepu będa wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Nie będą one udostępniane żadnym firmom ani osobom trzecim. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom niepowołanym, zgodnie z "Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych", DU nr 133 poz. 883.

 Zasady składania zamówień:

Ceny towarów znajdujących się w sklepie 1002.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).
1002.pl wystawia faktury VAT na wszystkie sprzedawane towary.
Zamówienia można składać:
- poprzez formularz zamówieniowy
- e-mailem na adres: info@1002.pl
 - tel. 513 078 611
Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego.
Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane.
Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane. 1002.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
Jeśli z trakcie składania zamówienia Klient wyrazi życzenie otrzymywania mailem informacji o aktualnych promocjach i nowościach, może takie informacje otrzymywać. Ich wysyłka może być w każdej chwili, na życzenie zainteresowanego, przerwana - wystarczy krótki list.
W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, 1002.pl niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.
1002.pl zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu.

 

Koszty dostarcznia towaru:

Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.
Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 14 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy 1002.pl a Kupującym.

 Koszty dostarczania zamówionego towaru:

wpłata na konto - Kurier DPD - 12 zł

wysyłka za pobraniem - Kurier DPD - 19 zł.

W przypadku zamówienia powyżej 300 zł - w pełni pokrywamy koszty przesyłki.


Zapłata za towar i formalności związane z rozliczeniem zakupów wysyłanych za pobraniem są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy spedycyjnej.
Po uiszczeniu opłaty klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.
W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

 

ZWROTY TOWARU I REKLAMACJE
 

Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od zawarcia umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy koszty zwrotu towaru do sklepu pokrywa kupujący.

Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu, instrukcją i gwarancją. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).
W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem 1002.pl info@1002.pl lub .

Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu


 a) osobiście do siedziby 1002 Drobiazgi ul. Garncarska 2 67-200 Głogów(od poniedziałku do piątku w godz 10-18) wraz z dowodem zakupu i kartą gwarancyjną lub
 b) wysłanie produktu do serwisu firmy na adres 1002 Drobiazgi ul. Garncarska 2 67-200 Głogów, wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu i kartą gwarancyjną.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt 1002 Drobiazgi /1002.pl nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

Podstawą reklamacji uszkodzonego sprzętu wysłanego poprzez firmę kurierską jest sporządzenie protokołu reklamacyjnego w chwili odbioru towaru. Każda paczka jest ubezpieczona, kurier ma obowiązek zaczekać do momentu dokładnego  sprawdzenia zawartości i tego powinien dopilnować klient..
Sporządzenie protokołu reklamacyjnego  jest jedyną podstawą do rozpatrzenia ewentualnej reklamacji z tego tytułu.

Sprawdzenie braku w towarze musi zostac poprzedzone protokołem spisanym przez kuriera doreczajacego.

Kurier nie ma obowiązku informowania klientów o jego przywileju sprawdzenia paczki w jego obecności. My informujemy swoich klientów w mailu po zakupie, na stronie ze sprzedawanym produktem jak również tutaj na stronie "O mnie"

Dlatego proszę o uszanowanie swoich pieniędzy i sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera !!!
Towar przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany czy nie jest uszkodzony mechanicznie oraz czy jest całe wyposażenie zakupionego towaru i czy działa poprawnie.
Każda paczka w zależności od towaru, ciężkości i rodzaju oryginalnych zabezpieczen  producenta jest dodatkowo zabezpieczana. Mimo dokładnego  pakowania przsyłki ulegają uszkodzeniu. Prosimy o sprawdzanie zawartości w chwili przyjazdu kuriera i sporządzenie protokołu w przypadku uszkodzenia.


Dołożyliśmy starań, by informacje zawarte na stronach sklepu były zgodne z prawdą i aktualne, jednak informacje te nie są objęte jakąkolwiek gwarancją. Istnieje jedynie niewielkie prawdopodobieństwo, że opisy umieszczone na stronach sklepu lub zdjęcia (a w szczególności kolory oferowanych produktów) mogą nieznacznie odbiegać od wyglądu w rzeczywistości. Przeznaczenie produktów jest wyłącznie określone w ich instrukcjach obsługi i zastosowania.
1002.pl nie będzie w żadnym wypadku odpowiedzialny wobec jakichkolwiek osób z tytułu szkód szczególnych, pośrednich lub wtórnych poniesionych z powodu użytkowania oferowanych przez nas towarów. Odpowiedzialność za szkody wynikłe z nieprawidłowego funkcjonowania produktów użytkowanych zgodnie z ich instrukcją obsługi ogranicza się do warunków gwarancyjnych udzielonych przez producenta, dystrybutora lub importera danego produktu lub towaru, o ile na ten produkt lub towar jest udzielana gwarancja. 1002.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w poniższych warunkach oraz zmian cen. Zmiany te będą ważne od chwili umieszczenia ich na stronie.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).


Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]